شازده مسافر مجله جامع دیجیتال گردشگری، سفر و ایرانشناسی

جاذبه های گردشگری قشم چهار چرخ

جاذبه های گردشگری قشم ، سافاری تا برج میلاد (قسمت سوم)

 جاذبه های گردشگری قشم

شازده در مجموعه مقالاتی سعی کرده است تا برایتان جاذبه های گردشگری قشم را معرفی کند . اگر عازم قشم هستید و یا آنکه پیش تر یک بار به قشم رفته اید میتوانید این مقالات را بخوانید و برای آینده برنامه ریزی کنید که مکانی را از دست ندهید !

پیست سافاری قشم

یکی از جاذبه های گردشگری قشم سافاری ! چه کسی ممکن است با شنیدن نام سافاری هیجان زده نشود ؟ سافاری از آن فعالیتها و تفریحاتی است که حسابی به ترشح آدرنالین در خونتان کمک میکند . جاذبه های گردشگری قشم جیپ

پس اگر مدتی است زندگی تان راکد شده و دلتان ماجراجویی میخواهد نباید هیچ گاه سافاری را از دست بدهید . پیست سافاری قشم بزرگترین پیست سافاری در ایران در نوار ساحلی شمالی خلیج فارس به مساحت ۵۲۰ هکتار به عنوان یکی از جاذبه های تفریحی تور قشم انتخاب شده است که هر روزه پذیرای تعداد زیادی از مسافران تور قشم است .

در سفرتان به قشم حتما به سافاری قشم بروید و لحظات پر از هیجانی را در کنار عزیزانتان سپری کنید.

برج میلاد قشم

چه کسی گفته برج میلاد فقط مختص تهران است !؟ جاذبه های گردشگری قشم هم برج جاذبه های گردشگری قشم میلادمیلاد دارد ، آن هم برج میلادی تماشایی . برج میلاد قشم با زیر بنایی به مساحت ۵۰۰۰۰ هزار متر مربع در ۱۸ طبقه, با ۷۹۰ واحد تجاری, ۲۶۰ واحد اداری, ۳۵۰۰ متر مربع برای فست فود و شهربازی, ۱۴۰۰ متر مربع برای رستوران در طبقه آخر برج, ۲۳ دستگاه آسانسور و ۱۰ دستگاه پله برقی در قشم, بلوار ولیعصر, چهار راه پردیس, خیابان فلسطین در حال بهره برداری و تکمیل برای پذیرایی از مهمانان تور قشم است.

بازار ستاره, پردیس, مرجان و فردوسی از بازار های نزدیک به این مجتمع هستند. در سفرتان با تور قشم به این مجتمع تازه تاسیس سر بزنید و لحظات خوشی را در کنار عزیزانتان سپری کنید.

برج امین قشم

جاذبه های گردشگری قشم برجهای آنچنانی کم ندارد ! برج امین یکی از همین برج هاست که  در موقعیتی عالی در جزیره ی قشم واقع شده است . برج امین در جنب بلوار دریا با ۱۰۰,۰۰۰جاذبه های گردشگری قشم عکس متر مربع زیربنا, ۶۰۰ واحد مسکونی, ۶۰۰ واحد تجاری اداری در ۲۵ طبقه, بزرگترین پارکینگ طبقاتی جزیره قشم , باند فرود هلیکوپتر , مرکز فوریت های پزشکی و …

آماده پذیرایی از مهمانان و مسافران تور قشم است . این برج با موقعیت مکانی مناسبی که دارد یک موقعیت عالی برای سرمایه گذاری به حساب می آید.

از مجتمع امین امکان مشاهده جزیره لارک, هرمز و ناهمواری های شبه جزیره عربستان (کوه های عمان) وجود دارد . در سفرتان با تور قشم هم می توانید در این مجتمع اقامت داشته باشید و هم یک روز کامل را برای گشت و گذار در مرکز خرید این مجتمع بگذارید و حسابی تفریح کنید .

جزئیات بیشتر
شاید مایل باشید اینجا را هم ببینید:
کویر لوت   بازار همدان