شازده مسافر مجله جامع دیجیتال گردشگری، سفر و ایرانشناسی

سافاری در کیش با ماشین

سافاری در کیش با ماشین های دو دیفرانسیل و متور تریل

هیجان صحرا با سافاری در کیش

سافاری در کیش یکی از تفریحاتی است که در زمان سفر به این جزیره زیبا میتوان به آن پرداخت. اصطلاح سافاری برای تورهای صحراگردی و سیاحتی واکتشافی – به ویژه در آفریقا – اطلاق میشود. وجود منطقه بیابانی در کیش و آب و هوای خاص آن، امکان بالقوه ایجاد چنین تفریحی را داشت تا سال ۱۳۹۲ که به طور رسمی سافاری در کیش تحت عنوان مجموعه تفریحی و توریستی پارس سافاری راه اندازی شد.سافاری در کیش متور چهار چرخ

به این ترتیب، تفریحی شاد، جذاب، هیجان انگیز و ماجراجویانه برای گردشگران کیش در تمام سنین فراهم آورده شده است. با تور یک روزه سافاری در کیش میتوانید با خودروهای شاسی بلند ویژه، مسیرهای مشخص را با رانندگان ماهر مجموعه طی کنید و هیجان آن را تجربه نمایید. از دیگر جذابیت های سافاری در کیش، امکان تجربه نمودن شتر سواری است. این فعالیت که روزگاری مهارت در آن برای هرکسی الزامی بوده، امروزه دیگر به عنوان یک تفریح محسوب میشود و بسیاری حتی در عمرشان یک بار هم بر پشت شتر سوار نمیشوند.

از مزایای سافاری در کیش، محیط خانوادگی آن است که برخلاف برخی کشورها –به ویژه حوزه خلیج فارس- با خیال راحت میتوان به همراه خانواده به این تور یک روزه رفت و یک روز مفرح و بی دغدغه را سپری کرد. همچنین با توجه به این که شرایط محیط، پیستها و وسایل نقلیه کاملا ایمن است و رانندگان آن نیز با سالها تجربه و مهارت کافی در مجموعه تفریحی و توریستی پارس سافاری کیش به فعالیت پرداخته اند، از بابت ایمن بودن آن نیز میتوان اطمینان خاطر داشت.

خدمات و امکانات تور یک روزه سافاری در کیشسافاری در کیش شتر سواری

در مجموعه تفریحی و توریستی پارس سافاری در کیش انواع وسایل نقلیه مناسب برای لذت بردن از سافاری در کیش فراهم گشته است: خودروهای دو دیفرانسیل چهار محور همانند لندرور و لندکروز؛ موتورهای کراس، تریل، ATV و Buggy؛ و در نهایت شتر، این حیوان صبور بیابانها و صحراهای خشک.

مجموعه تفریحی و توریستی پارس سافاری در کیش در زمینی به مساحت در حدود ۵۰۰ هزار متر مربع احداث شده است و در آن چند پیست برای اتومبیلرانی و موتورسواری ساخته شده است. علاوه بر پیست آفرود (offroad)، پیستهای آسفالت استاندارد این مجموعه برای رشته های متنوع باعث شده است تا محیطی جذاب برای علاقه مندان به اتومبیلرانی، موتورسواری و سافاری در کیش ایجاد گردد.

خدمات آموزشی

سافاری در کیش غروب آفتاب

همچنین در سافاری در کیش علاوه بر ارائه خدمات تفریحی و تور یک روزه سافاری، خدمات آموزشی نیز با استفاده از مربیان حرفه ای رشته های اتومبیلرانی و موتورسواری در سطوح مختلف مقدماتی و پیشرفته به مراجعه کنندگان ارائه میشود. ضمن این که میتوانید (و در صورت لازم حتما این کار را انجام دهید) که قبل از استفاده از وسایل مختلف، آموزش لازم را درخواست نمایید.

مجموعه تفریحی و توریستی پارس سافاری کیش علاوه بر پیستهای اتومبیلرانی، دارای رستورانهای سرپوشیده و روباز، کافی شاپ و غرفه های فروش صنایع دستی هم میباشد. با افتتاح این مجموعه، تفریحات جزیره کیش در کنار پارک هایلند (شهربازی کیش)، پارک آبی اقیانوس، بانجی جامپینگ، غواصی، پاراسل و تیوب سواری، پروازهای تفریحی، ماهیگیری تفریحی به نظر بسیار متنوع و جذاب شده است و به زودی با افتتاح لاکی آیلند (جزیره لاک پشت ها)، این تفریحات تکمیل و کیش به بهشت تفریحات تبدیل خواهد شد.

جزئیات بیشتر
شاید مایل باشید اینجا را هم ببینید:
مجتمع تفریحی تجاری تهران قدیم در کیش   کشتی یونانی