شازده مسافر مجله جامع دیجیتال گردشگری، سفر و ایرانشناسی

پارک آبی آکوا مارین استانبول

پارک آبی آکوا مارین استانبول محلی برای یک تفریح شاد تابستانی

پارک آبی آکوا مارین استانبول

در این مطلب  پارک آبی آکوا مارین استانبول معرفی میشود. در پارک آبی آکوا مارین استانبول

پایان شما خواهید دانست که بزرگ ترین پارک  آبی  استانبول کجا است ، چه امکاناتی دارد و هزینه ورودی آن چقدر است.

هر سال گردشگران بسیاری شهر جذاب و زیبای استانبول را به عنوان مقصد خود انتخاب می کنند و تصمیم می گیرند چند روزی را در استانبول به گردش و خوشی بگذرانند. پیش از این مفصل از شهر باستانی استانبول گفتیم  در طی مطالبی جداگانه نیز به معرفی جاذبه های استانبول همچون: مساجد باشکوه عثمانی و بناهای تاریخی و کاخ  های رویایی و پارک با گل های زیبا  را معرفی کردیم همین طور  اطلاعات مفصلی از  آکواریوم  استانبول را منتشر کردیم و حالا در ادامه به معرفی  یک پارک آبی استانبول پرداخته ایم.

اگر از اواسط بهار تا آخر تابستان به استانبول سفر کردید مجموعه های آبی بخصوص پارک آبی آکوا مارین استانبول، می توانند یکی از بهترین گزینه ها برای تفریح و سرگرمی شما باشند چرا که در هوای گرم استفاده از بازی های مهیج و تفریحات آبی می تواند برای هر گردشگری خوشایند باشد.

پارک آبی آکوا مارین استانبول

پارک آبی آکوا مارین استانبول در ۱۲ می سال ۱۹۹۹ در بخش اروپائی شهر تاسیس شده و از بزرگترین پارک های آبی در استانبول به شمار می آید .

در پارک آبی آکوا مارین استانبول که در منطقه فاتح قرار دارد سرسره ها، استخرها و تفریحات هیجان انگیز زیادی هست که می توانند روزی خوب را برایتان رقم بزند. در قسمتی از این پارک، آب های خروشانی وجود دارد که می توانید در آن هیجان رفتینگ را هم امتحان کنید.

این مجموعه آبی که از جاذبه های گردشگری ترکیه و تفریحات استانبول می باشد با موقعیتی در ساحل جنوبی استانبول و حاشیه دریای مرمره ، قابلیت پذیرش ۳ هزار نفر را به طور همزمان دارد و بازی های مهیج آن برای تمامی رده های سنی چه کودک و چه بزرگسال مناسب می باشد .

 طراحی و ساخت پارک آبی آکوا مارین استانبول

در ساخت پارک آبی آکوا مارین استانبول تمامی استانداردهای جهانی ، نکات ایمنی و ضرورت های بهداشتی رعایت شده و دارای محیطی مناسب و تمیز است . پارک آبی آکوا مارین استانبول ۱۸ سال سابقه دارد و از روز افتتاح تا کنون مراجعه کنندگان بسیاری اعم از گردشگران و اهالی بومی به خود دیده است . این مجموعه تفریحی به صورت روباز می باشد به همین دلیل بازگشایی و شروع فعالیت آن بسته به آب و هوا دارد و معمولا از اردیبهشت تا شهریور قابل استفاده است . در روزهای پایانی هفته این پارک نیز همانند دیگر مراکز سرگرمی استانبول شلوغ است لذا اگر قصد دارید از بازی ها و امکانات آکوا مارین استفاده کنید به شما پیشنهاد می گردد در روزهای میانی هفته به مجموعه آبی مارین استانبول مراجعه کنید .

امکانات پارک آبی آکوا مارین استانبولامکانات پارک آبی آکوا مارین استانبول

در پارک آبی آکوا مارین استانبول استخر مخصوص المپیک و نیمه المپیک ، اسلایدهای سرگرم کننده با اندازه های مختلف ، رافتینگ و شبیه سازی آبشار توجه مراجعه کنندگان را به خود جلب نموده و آن ها را به وجد می آورد . موسیقی زنده ، انیمیشن و خدمات عکاسی در پارک آبی مارین استانبول ارائه می شود و اتاق پزشکی ، اتاق تعویض ، کمد ، دوش و فروشگاه از دیگر امکانات موجود در این مجموعه هستند .

ساعت کاری و بلیط پارک آبی آکوا مارین در استانبول

پارک آبی آکوا مارین استانبول در تمامی روزهای هفته از ۱۰ صبح تا ۷-۶ بعد از ظهر باز می باشد . بلیط این مجموعه تفریحی در طی هفته و یکشنبه ها متفاوت است به طوری که در طی هفته آقایان ۴۵ لیر ، خانم ها ۳۰ لیر و کودکان ۱۲-۵ سال ۲۰ لیر می پردازند در حالی که در روز یکشنبه این هزینه به ترتیب ۵۰ ، ۴۰ و ۳۰ لیر خواهد بود . توجه داشته باشید که استفاده از آکوا مارین برای کودکان ۴-۰ رایگان می باشد .

آدرس پارک آبی آکوا مارین استانبول بیوک چکمک شماره ۴۰ در محله فاتح است .